torun istanbulKURUMSAL

Tasarım

Sürdürülerbilir Olma

TORUN İSTANBUL, gerçekleştirdiği tüm projeler ve imalatlarda, kullanım sıklığı yüksek, bakımı kolay ve uzun ömürlü hizmet alanları tasarlayarak ev sahibi olan müşterilerimizin bakım masrafı yükümlülüklerini en aza indirmeyi amaçlar.

Verimli İç Tasarım

TORUN İSTANBUL, proje tasarımlarının tüm aşamalarında kullanıma sunulacak her metrekarenin önemini bilir ve bu ciddiyetle kullanışlı alanlar tasarlar.


Finansal

Müşteri İlişkileri

TORUN İSTANBUL, yatırım yapacağı proje alanlarında tercihini ‘gelişmekte olan bölgeler’den yana kullanır. Böylece, projeye yatırım yapan müşterilerinin proje süreci boyunca bölgenin değer kazanması ile orantılı bir şekilde yatırımlarının kazanca dönüşmesini de sağlar.

TORUN İSTANBUL, projelerine yatırım yapan müşterilerinin yatırım sonrası sosyal ve çevresel beklentilerinin korunması için yatırımlarını geniş bir zaman dilimi içerisinde ve değer beklentisini koruyacak biçimde tasarlayarak müşterilerine sunar.

Risksiz Büyüme

TORUN İSTANBUL, sermaye/borçluluk oranını sektör ortalamasının üstünde tutar. Risk analizi yaparak oluşabilecek risklere karşı öz sermayesinin dayanıklılığını artırma amacıyla önlemlerini önceden alır.


İletişim

Doğru İletişim

TORUN İSTANBUL, ilişki içinde bulunduğu her gerçek ve tüzel kişiyle anlaşılır bir dille diyalog kurar. Yanlış veya eksik bilgilendirmeleri engellemek adına, tüm iletişim bilgilerini kayıt altında tutarak belirsizliği ortadan kaldırıp, anlaşılamayan konuları netleştirmeye ve yalınlaştırmaya çalışır.

Hızlı ve Yeni İletişim

TORUN İSTANBUL kendisiyle iletişime geçmeye çalışan herkese en zahmetsiz iletişim içeriğini ve kanallarını sunmaya çalışır. Müşterilerimiz ofisimize gelmeden de ilgilendiği eve dair merak ettiği detayları öğrenebilmeli, tedarikçilerimiz ofise gelmeden de hizmet ve ürününü tanıtabilmelidir. Bu doğrultuda TORUN İSTANBUL, uzaktan tanıtım ve iletişim uygulamaları kullanımının yaygınlığının artırılmasına ve bu uygulamaların verimli hale getirilmesine özen gösterir.